The Unfinished Swan - İnceleme - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

The Unfinished Swan – İnceleme

 The Unfinished Swan – İnceleme
Okunuyor The Unfinished Swan – İnceleme

Şu an anlatımını yapmaya hazırlandığım The Unfinished Swan oyunu gerçekten çok “garip” bir oyun. Garip derken tabiki konusu ve oynanışından bahsediyorum. Oyun tamamen fantastik bir evrende geçiyor. Monroe adındaki bir çocuğu kontrol ediyoruz. Monroe, senaryonun içine bir anda düşüveriyor ve o anda bir beyaz sayfa açılıyor.

Evet, oyunun senaryosuna giriş yaptığınız an sizi bembeyaz bir ekran karşılıyor. Monroe, elinden siyah renk boya fırlatarak, boyanın döküldüğü alandaki nesneleri görünür hale getiriyor. Ve boya döktüğümüz yerden herşey ortaya çıkabiliyor. Bir süs havuzundan tutun kaleye kadar.

Oyun birinci kişi kamerasından oynanıyor. Tutorial videosu ve yönlendirme mevcut değil. Nereye gideceğimize, ne yapacağımıza tamamen kendimiz karar veriyoruz. Tabiki bu kadar özgür olduğunuz bir dünyada gerginlik yaşayacaksınız ancak bu oyun, deneysel oyun sevenlerin bir numaralı oyunu olabilir.

Standart gamepad’in kontrolleri ile oynanabilecek bu oyunu isteyen oyuncular PS Move ile oynayabilecekler ki, bu oyunu PS Move ile oynamak çok daha eğlenceli olacaktır.

Oyunun fragmanını izleyenler ve resimlerine göz atanlar, tamamen siyah beyaz bir evren görmüşlerdir. Ancak yapımcılar, oyunun ilerleyen bölümlerinde daha farklı görsel tarz ve renklerin ortaya çıkacağını belirttiler.

Farklı oyun denemeyi ve oynamayı sevenler The Unfinished Swan’ı oynayabilir. Pişman olmayacaksınız.

PLATFORM: PS3

“The Unfinished Swan” DEĞERLENDİRME

+Artıları: Gizemli ve merak ettiren oyun yapısı, nadir bulunabilecek eğlenceli-deneysel oyunlardan

-Eksileri: Deneysel oyun sevmeyenleri memnun etmeyebilir, oyunun aşırı sakinliği oyuncuyu geriyor

8,5

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Sıvı Dökülmesinde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde anlatım, klavye ve Klavyeme su döküldü yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın