Teknoloji Blogu

Tim Cook, Almanya’da Angela Merkel ile Buluştu

0

tim-cook-alman-bild-gazetesi

Tim Cook, dün gittiği Almanya‘da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Steve Jobs‘ın 60. doğum gününde Almanya’da temaslarda bulunan Apple’ın CEO’su Cook, Almanya’nın ünlü gazetesi Bild‘i ziyaret etti. Günlük yayın yapan ünlü Alman gazetesi Bild’e ziyarette bulunan Tim Cook, gazetenin genel yayın yönetmeniyle birlikte gazetenin basım sürecini denetlediler.

tim-cook-ve-angela-merkel

Daha sonrasında Almanya’nın Başbakanı Angela Merkel ile buluşan Cook, güvenlik, tarafsızlık, çevre koruma ve eğitim gibi konuları gündeme aldı. Veri güvenliği ile ilgili konuşmalar yaptıktan sonra, Tim Cook’un “Almanlar gizlilik konusunda benimle aynı görüşe sahip.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Steve Jobs Bugün Yaşasaydı 60 Yaşında Olacaktı başlıklı makalemizde manşet, steve jobs ve Steve Jobs 60. Doğum günü hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et