Teknoloji Blogu

Toshiba’nın yeni taşınabilir HDD’si: Canvio Ready

0

Toshiba’nın ürettiği HDD Canvio Ready, hızlı aktarım özellikli TB boyuttaki yüksek depolama alanı ile dosyalarınızı istediğiniz her yere nereye giderseniz peşinizden getirebileceğiniz bir tasarım sunuyor.

Japon teknoloji üretim şirketi Toshiba, popüler Canvio HDD ailesinin en yeni bireyi Canvio Ready, süper hızlı aktarım özelliğine ve 3 TB kapasiteye kadar yüksek depolama alanı sunuyor. Bu Canvio Ready sayesinde tüm dosyalarınızı nereye giderseniz gidin yanınızda götürebileceğini bir tasarımı karşımıza getiriyor.

USB 3.0 teknolojisi ile tasarlanan Canvio Ready, 5 Gbit/s hızına kadar veri aktarımı özelliğine sahip. Bu durum Toshiba’nın geliştirdiği Canvio Ready, Microsoft Windows işletim sistemli bilgisayarlar ile anlık kullanabileceğimiz anlamına geliyor. Japon şirket taşınabilir HDD cihazında, güvenilir sağlam yedekleme ve veri depolama şansı veriyor. Dosyalarınızı tamamen güvenli olarak saklayabileceğiniz taşınabilir HDD Canvio Ready, darbe sensörüne de sahip. Şık noktalı deseni ve küçük hacmi ile cebinizde veya sırt çantanızda taşıyabileceğiniz Canvio Ready ile fotoğraflarınızı, filmlerinizi, dosyalarınızı ve müziklerinizi Dünya’nın neresine giderseniz gidin peşinizde getirebiliyorsunuz.

Toshiba’nın üretimi yaptığı Canvio Ready’nin özelliklerine gelecek olursak, USB 2.0 ve USB 3.0 arayüzüne sahip. Siyah renkteki taşınabilir HDD, 500 GB, 1 TB, 2 TB, 2.5 TB ve 3 TB olmak üzere istediğiniz depolama kapasitesinde verileriniz taşıyabiliyorsunuz. Bununla kalmayan Canvio Ready ile verilerinizi 5 Gbit/s hızında aktarabiliyorsunuz yani saniyede 5 GB boyutundaki dosya aktarımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Sony'nin Görüntü Sensörleri Üreten Kısmı Yeni Bir Firma Olacak başlıklı makalemizde 1 nisan 2016, apple ve dslr hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et