Traffic Racer Oyun İncelemesi - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Traffic Racer Oyun İncelemesi

 Traffic Racer Oyun İncelemesi
Okunuyor Traffic Racer Oyun İncelemesi

Soner Kara adlı geliştirici tarafından 2012 yılında kullanıma sunulan Traffic Racer, Türk bir geliştirici tarafından yazılan çok başarılı araba sürme oyunu. Oyunun temel mantığı, araç sollayarak puan kazanıp kendinizi geliştirmektir.

traffic-racer-burgazturk

Oyuna ilk girişinizde size ortalama bir araç veriyor. Mevcut aracınızı yenilemek veya modifiye yapmak için oyun oynayıp puan kazanmanız lazım. 4 farklı yolda ve 4 ayrı şekilde oynayabileceğiniz oyunu, araç sollama yaparak gerçek hayatta yapmaktan çekindiklerimizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

traffic-racer-burgazturk-inceleme (1)

Arabalara yakın sollama yaparak artı puan kazanabilir ve hiç hız kesmeden artılar katlanarak daha fazla puan elde edebilirsiniz. Hareket sensörüyle veya da dokunmatik tuşlarla oynayabileceğiniz oyunda, 100 kmh’nin üzerine çıktığınızda daha fazla puan kazanmanıza yardımcı oluyor.

traffic-racer-burgazturk-inceleme (3)

Oyunda daha fazla puan kazanabilmeniz için önerimiz ise, araçlara yakın sollamalar yapın ve çift yön şeritli yolda ise karşı şeride geçerek 60 kmh’nin altına düşmeden ilerleyin ve puanınızı katlayın.

Ayrıyetten oyundan sıkılanlar için daha kolay puan kazanabilme imkanıda sunan Traffic Racer, 11 saniyelik videolarla 500 ücretsiz puan verebiliyor. Biraz bekleyip, tekrar ve tekrar izleyerek puanınızı çoğaltabilirsiniz.

Traffic Racer, iOS, Android ve Windows Phone platformlarında ücretsiz şekilde indirebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Sıvı Dökülmesinde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde anlatım, klavye ve Klavyeme su döküldü yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın