TTNET ve THY işbirliği anlaşması imzaladı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

TTNET ve THY işbirliği anlaşması imzaladı

 TTNET ve THY işbirliği anlaşması imzaladı
Okunuyor TTNET ve THY işbirliği anlaşması imzaladı

Türk Hava Yolları (THY) ve TTNET, internet konusunda detaylı bir anlaşma yaptı. Yolcularına daha iyi hizmet vermek adına TTNET ile anlaşan THY, gökyüzünde kullanıcılarını internetsiz bırakmayıp daha iyisi için çabalıyor.

thy-ttnet-isbirligi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Kurul Başkanı Tayfun Acarer, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil ve TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya’nın katılımlarıyla gerçekleşen törende iki büyük şirket işbirliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile TTNET, THY kullanıcılarına TTNET WiFi Fly adıyla internet hizmeti sağlayacak.
THY’in elinde ki uçaklara internet sağlayacak olan TTNET, aynı zamanda THY’nin de marka ortağı olmuş oldu.

Uluslararası olan uçuşlarda internet altyapısına sahip 12 adet Boeing 777-300 ER tipi uçaklara sunulacak internet hizmeti, Nisan ayından itibaren başlıyor. İleri ki zamanlarda THY’nin alacağı uçaklarla beraber 2017 yılı sonlarında 62 adet geniş gövdeli uçaklara da TTNET WiFi Fly hizmeti verilecek. Bunlarla birlikte THY’nin uçak içi eğlence sistemi olan Planet’te de TTNET’in reklam ve tanıtım içerikleri yer alacak.

Bir önceki yazımız olan Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak başlıklı makalemizde Galatasaray SK, Galatasaray ve Microsoft ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın