Teknoloji Blogu

Türk Yapımı 3 Güzel Oyun

0

Bizim insanlarımızda artık oyun sektörüne dahil olmaya başlıyor ve bu konuda araştırmalarını sürdürüyorlar fakat şuana kadar çıkartılmış bir kaç türk yapımı oyun bulunuyor, sizlere burada bunların tanıtımını yapacağız ve isterseniz siz bu oyunları Google’da arattıktan sonra hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İşte sizlere Türk yapımı oyunlar!

turk-yapimi-3-guzel-oyun

Aslında bizim insanımız bilgisayar oyunlarına değil mobil oyunlara daha çok önem veriyor ve hergün farklı bir mobil uygulama Türkler tarafından hazırlanıp akıllı telefonlarımızın mağazalarına yükleniyor diğer bir yandan ise bizim insanımız yeni bir oyun yapmak yerine bu işi farklı bir şekilde yaparak daha çok para kazanmak istiyor. Peki, o yöntem hangi yöntem? Son zamanlarda Youtube’da fazla aktif olursanız aslında bu dediğimi çok iyi anlayabilirsiniz yani Youtube’a girerseniz bir çok oyun kanalı bulabilirsiniz, bu oyun kanalları içerisindeyse oyunların videolarını bulabilirsiniz üstelik bu oyun kanallarına ülkemizde çok fazla önem veriliyor! Konuyu daha fazla uzatmayalım ve işte sizlere türk yapımı oyunlar!

kabus22-oyun

  • Kabus 22 : Kabus 22’i Knight’a veya Metin2’e benzetebiliriz fakat Kabus 22 bahsettiğimiz oyunlardan çok daha fazla kaliteli fakat neden ilgi görememiş bilemiyoruz.
  • Crysis : Bu oyun aslında kim tarafından çıkartıldı, kimler tarafından organize ediliyor bilinmiyor yani bu konu sürekli tartışılmakta fakat oyunun Türkler tarafından yapıldığı daha çok söylenmekte.
  • Citroen C4 İstanbul : Bu oyun adından da anlaşılacağı gibi bir araba firmasının oyunu ve bu oyunun yine Crysis gibi kim tarafından yapıldığı bilinmiyor belki de oyunun bir dlc’si olabilir.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL