Teknoloji Blogu

Turkcell Profesyoneller Kulübü Reklamları Devam Ediyor

0

turkcell-profesyoneller-kulubu-haber

Turkcell’in şu sıralar yayınladığı yeni reklam serisi “Turkcell Profesyoneller Kulübü” özellikle ünlü oyuncular Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz üçlüsünün yer almasından dolayı çok ilgi çekiyor. GSM şirketlerinin ünlü oyuncuları reklamlarında kullanmasına alıştığımız için özellikle bu tarz kişiler izleyicilere daha sıcak geliyor.

Daha önceden de aynı üçlüyü farklı reklam serisinde oynatan Turkcell, bu reklamlarından memnun kalmış olacak ki farklı bir seri ile ünlü oyuncularla çalışmaya devam ediyor. Televizyonda yayınlatmadan önce YouTube sayfasına koyan Turkcell’in reklam videolarını en güncel şekilde aşağıdan takip edebilirsiniz.
Bir önceki yazımız olan Qualcomm, 64 Bit'lik Snapdragon 410 işlemciyi duyurdu başlıklı makalemizde 64 bitlik işlemci, 64 bitlik Qualcomm ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et