Teknoloji Blogu

Turkcell Ücretsiz İnternet Ayarı Nasıl Yapılır

İnternet üzerinde bilmediğiniz pek çok konuyu siz değerli kullanıcılar ile paylaşan ve Turkcell abonelerine yönelik bedava internet kullanımını yaşatacağız. Vereceğimiz bilgiler doğrultusunda diğer Vodafone ve Avea hatları üzerinde yer alan bedava internet kullanımını, Turkcell üzerinden de yaşamanız mümkündür.

turkcell-ucretsiz-internet-ayari
Sizlere sağlayacağımız VPN adres ayarlarıyla APK uygulamaları üzerinden sizlere vereceğimiz bilgileri doğru bir şekilde girerek, tarayıcınızın özellikleriyle uyum sağlayacak olan vpn şifreleri aracılığı ile Turkcell internetini bedava olarak kullanıma başlamış olacaksınız.
Öncelikli olarak yapmanız gereken Opera mini browser apk uygulamasını cihazınıza indirmek ve cihazınız üzerinde Ayarlar sekmesinden diğer ayarlar bölümüne girmenizle Mobil ağlar bölümüne erişim sağlamış olacaksınız. Girdiğiniz bu bölümle erişim noktası ayarlarını görebilecek ve yeni apn ayarlarını ayarlamış olacaksınız.

  • APN Ayarları için;
  • İsim: Opera
  • APN: İnternet
  • Proxy: 80.239.242.64
  • Bağlantı Noktası: 80

olarak ayarlamanız sonucu bağlantı işlemlerinizi ayarlamış olacaksınız. Konu ile ilgili takıldığınız yerler ve yapamadığınız durumlar söz konusu olduğunda başlık altından bizlere yazabilirim çözüm için bilgi alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku