Teknoloji Blogu

Turkcell’den 20. yıl için özel video

0

20. yaşını kutlayan Turkcell, bu özel kutlama için bir video hazırladı. Geçtiğimiz gün Esma Sultan Yalısında yapılan kutlama ile 20. yaşını kutlayan şirket, bu özel gün için kullanıcılarına teşekkür maksatlı bir reklam hazırlamayı ihmal etmedi. Özellikle 2002 senesinde Turkcell’in başarılı reklam kampanyalarında yer alan şarkıcı ve oyuncu Ragga Oktay’ın da aralarında bulunduğu reklamda, Kadir Çöpdemir ve bir çok önemli oyuncu ve şarkıcı yer alıyor.

“Birlikte, her gün daha iyiye…” diyerek her ayın 20’sinde kullanıcılarına hediyeler verecek Turkcell, bu kampanyasını da 31 Aralık 2014’e kadar sürdürecek. SURPRIZ yazıp 2222’ye SMS atarak katılabileceğiniz bu kampanya ile çeşitli hediye dakikalar, internet ve Turkcell TV kazanabilirsiniz.
20. yaşın kutlu olsun Turkcell!

Bir önceki yazımız olan Nokia Türkiye'nin Genel Müdürü değişti başlıklı makalemizde manşet, nokia ve Nokia Türkiye Genel Müdürü hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et