Turkcell'den herkese ücretsiz 1 GB depolama alanı - Teknofeed.COM

Turkcell’den herkese ücretsiz 1 GB depolama alanı

 Turkcell’den herkese ücretsiz 1 GB depolama alanı
Okunuyor Turkcell’den herkese ücretsiz 1 GB depolama alanı

turkcell-logo

Turkcell, gelişen teknolojiyle birlikte artan depolama ihtiyacına çözüm bulmak amacıyla Dropbox benzeri bulut depolama sistemini hizmete sundu. Turkcell abonelerine 1 GB’lık tanışma amaçlı hediye alan veren şirket,  5 GB, 50 GB ve 250 GB’lık paketleri ayda 3,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 

Her yerden dosyalarınıza erişmeyi hedefleyen Akıllı depo ile telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan aynı anda verilerinize erişebileceksiniz.

turkcell-akilli-depo-haber

Uygulamayı ücretsiz olarak akıllı telefon ya da tabletine indiren Turkcell müşterilerinin çektikleri fotoğraflar, Akıllı Depo’ya otomatik olarak aktarılıyor ve sonrasında yeni çekilen her fotoğraf, başka hiçbir şey yapmalarına gerek kalmadan Akıllı Depo’da saklanıyor. Sadece fotoğraflar değil akıllı cihazlara indirilen müzikler, dosyalar ve çekilen videolar 3G veya Wi-fi bağlantısı olduğunda da otomatik olarak Akıllı Depo’ya aktarılıyor. Akıllı Depo Turkcell’lerin hatıralarını güvenle saklamakla kalmıyor, büyük boyutlu dosyalar da dahil olmak üzere e-posta ve sosyal ağlar üzerinden kolayca paylaşma imkanı da sunuyor.

DEPO yazıp 2222’ye gönderen iOS ve Android kullanıcıları, Akıllı Depo’yu ücretsiz olarak cep telefonlarına indirebiliyor. Dileyenler uygulamayı T-Market.com App Store, ya da Google Play üzerinden de indirilebiliyor. Uygulama ya da www.turkcell.com.tr/akillidepo üzerinden Akıllı Depo’ya ilk girişte 1 GB ücretsiz depolama alanı ücretsiz olarak tanımlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den Standart, Mikro ve Nano Kart Desteği başlıklı makalemizde manşet, Mikro Kart ve Nano Kart hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın