Turkcell'den ücretsiz Twitter - Teknofeed.COM

Turkcell’den ücretsiz Twitter

 Turkcell’den ücretsiz Twitter
Okunuyor Turkcell’den ücretsiz Twitter

Turkcell, Twitter Zero kampanyasıyla internet dünyasının en önemli platformlarından birini ücretsiz kullanma olanağı sunuyor. Turkcell’liler, 15 Haziran’dan itibaren mobile.twitter.com adresine girdiklerinde 3 ay boyunca internet için hiçbir ücret ödemeden cep telefonlarından Twitter’a bağlanabilecekler.

Bireysel ve kurumsal tüm Turkcell müşterileri, mobile.twitter.com üzerinden Twitter’a kaydolabilecek veya kendi hesaplarına erişerek Twitter gündemini takip edebilecek. Kişisel tercihlere ve ilgi alanlarına en uygun bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilmeyi sağlayan Twitter, Turkcell’in sunduğu ücretsiz mobil erişim fırsatı ile pek çok kullanıcı için gerçek anlamını bulmuş olacak.

Turkcell’liler, Twitter Zero kampanyası süresince ücretsiz Tweet atabilecek, sevdiklerini takip edebilecek ve böylece dünyayı ceplerinde taşıyabilecekler. Twitter’da yer alan fotoğraf ve linklere ulaşmak isteyen kullanıcılar, önce ücretsiz kampanya kapsamının dışına çıktıklarına dair bir uyarı mesajı ile karşılaşacak, eğer isterlerse erişime devam etme seçeneğine sahip olacaklar.

Dünya çapında günde 340 milyondan fazla Tweet atan 140 milyonu aşkın aktif Twitter kullanıcısı var. Bu da her üç günde 1 milyar Tweet demek. Twitter.com, Türkçe de dahil olmak üzere 28 farklı dil destekliyor. Aktif kullanıcıların %55’i Twitter’ı bir mobil cihaz üzerinden kullanıyor.

Kaynak:TechnoLogic

Bir önceki yazımız olan Telefonlarınıza Uygulama yapma Sitesi başlıklı makalemizde android, telefona uygulama hazırlama ve uygulama yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın