Turkcell'den Yeni Servis: Emekliler Kulübü - Teknofeed.COM

Turkcell’den Yeni Servis: Emekliler Kulübü

 Turkcell’den Yeni Servis: Emekliler Kulübü
Okunuyor Turkcell’den Yeni Servis: Emekliler Kulübü

turkcell-logo-

Türkiye’de ki en büyük GSM şirketlerinden Turkcell, çeşitli kulüp ve kampanyalarıyla bu konuda kendini kanıtlayan bir şirket olmuş durumda. gnctrkcll (genç turkcell), profesyoller kulübü gibi çeşitli büyük projelere imza atan Turkcell, bünyesinde yeni bir hizmet başlatıyor. 

Emeklilere özel hazırlanan bu servis ile Kulüp üyelerine, emeklilere özel tarife paketlerinden kolay kullanımlı akıllı telefon seçeneklerine, “Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi” gibi sağlık hizmetlerinden çeşitli marka işbirliklerine kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunuyor.

turkcell-emekliler

Kulübe katılan kullanıcılar “Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi”ni bir ay boyunca ücretsiz kullanabiliyor ve daha sonrasında 1 TL‘lik gibi küçük bir meblağ ile bu servisten de yararlanabiliyor.

Bunun yanında Turkcell, teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyen 60 yaş üzerindeki müşterileri için Turkcell MaxiPLUS5 Kolay Kullanım’ı sunuyor.
Ayrıca Türkiye’de emeklilere yönelik ilk ve tek fırsat sitesi Retireepass.com’da yer alan kendilerine özel tüm fırsatlar için Turkcell Emekliler Kulübü üyeleri sadece 1 TL ödüyor.

Ayrıyetten Turkcell Emekliler Kulübüne üye olan kullanıcılar, müşteri hizmetlerini (532) aradıkları zaman direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilecek.

Turkcell Emekliler Kulübü’ne üye olmak için EMEKLI yazıp 2222’ye ücretsiz bir SMS göndermek yeterli.

 

 

Bir önceki yazımız olan App Store'da Yine Kredi Kartı Krizi Yaşandı başlıklı makalemizde apple, AppStore ve kredi kartı bilgisi veremeden appstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın