Teknoloji Blogu

Türksat A.Ş Logo Değiştirdi

0

Uluslararası uydu markası ve operatörü Türksat A.Ş uzun zaman sonra logo değişti. İstanbul’da düzenlenen basın toplantısı ile yeni logosunu duyuran Türksat, yeni logosunda sadelik ve mavi ön plana çıkıyor. Eski logosunu ciddi şekilde geride bırakan Türksat A.Ş, logosunda sade bir görünüm elde ediyor. Eski logosunda kırmızı ile hareketli bir logo kullanan Türksat A.Ş 2023 hedeflerini yavaş yavaş ortaya koyuyor.

Kurumsal Firma olma hedefi yolunda tam hedef giden Türksat, kurumsallık konusunda 1 adım daha atarak iyi bir görünüm elde etti. Eski logosundaki kırmızılığı tamamen kaldıran Türksat A.Ş, ilerleyen dönemde daha yeni işler yapacak gibi görünüyor.

turksat1391504060

Bir önceki yazımız olan Facebook, 10. yaşını kutluyor başlıklı makalemizde facebook, facebook 10 years old ve facebook 10.yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et