Teknoloji Blogu

Twitter, iPad uygulamasının tasarımını değiştiriyor

1

Twitter yeni iPad uygulamasının tasarımı üzerinde çalışıyor. Yepyeni beyaz ve sade bir tasarıma geçen Twitter, iPad uygulaması üzerinde de çalışıyor. Sıfırdan tasarlanan uygulama, internet sitesinde ki tasarıma bürünecek. İlk detayları Mashable’ın editörlerinden Matt Petronzio tarafından kamuoyuna paylaşılan görüntüde bambaşka bir Twitter görüyoruz.

Çok fazla detaya sahip yeni tasarım, internet sitesinde ki görünüme benzetilmiş. Navbar kısmı internet sitesiyle aynı olsada, profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı kısmı sıfırdan tasarlanmış. İşte Twitter’ın yeni iPad uygulamasının tasarımı:

twitter_ipad_yeni_tasarim

Uygulamanın yeni tasarımının ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil…

Bir önceki yazımız olan Samsung ve Cinemaximum'dan ortaklaşa kampanya başlıklı makalemizde samsung, samsung cinemaximum ve samsung kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. blank
    Emre Uzun diyor

    Güzel bir şey çıkacak sanırım , burdan öyle gözüküyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et