Teknoloji Blogu

Twitter’a Erişim Mahkeme Kararıyla Engellendi!

0

Dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Twitter, an itibariyle mahkeme kararıyla kapatıldı! Özellikle son günlerde Başbakan’ın “Twitter’ın kökünü kazıyacağız” lafıyla gündeme gelen sosyal ağ, an itibariyle erişime engellendi. Şuan için bazı internet sağlayıcılarında hala aktif olan Twitter’a ileri ki zamanlarda ülkemizden erişim tamamiyle kapatılacak.

twitter-kapatildi-2014

Başbakanında hesabının bulunduğu Twitter’ın kapatılmasında 4 ayrı karar gösteriliyor. Erişimi engellenen kullanıcılar bilgisayarlarından DNS adresi (8.8.8.8-8.8.4.4) kullanabilir veya da paylaştığımız VPN programı aracılığıyla Twitter’a erişime devam edebilirler.

Bir önceki yazımız olan Avea'dan yeni telefon: InTouch 3 başlıklı makalemizde 1 TL'ye telefon, avea ve Ayda 1 TL'ye akıllı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et