Teknoloji Blogu

Uber Safe İle Sarhoş Kişiler Ücretsiz Eve Bırakılıyor

0

Taksi çağırma ve özel araç servisi uygulaması Uber, Kanada‘da gerçekleştirdiği reklam amaçlı uygulamada alkollü araç kullanmamanın önemine dikkat çekiyor.

Kanada’nın bir caddesinde Uber Safe ünitesi kuran şirket, içkili araç kullanımının önüne geçmek amacıyla duyarlı bir fikir geliştirmiş. Cadde üzerinde bir çeşit sabit alkolmetre olmasına şaşkınlıkla seyreden yayalar, ünitenin yanına yaklaşarak verilen test çubuğuna üfleyerek ne kadar sarhoş olduklarını öğreniyorlar. Bununla birlikte eğer kişi çok sarhoşsa, ona Uber tarafından ücretsiz bir araç gönderiliyor.

Şirketin pazarlama ekibinin bir ürünü olan Uber Safe, farkındalık yaratmak için güzel bir reklam ürünü geliştirmeyi başarmış. Daha önceden de bu tarz yılbaşı için ve dondurma kamyonları için reklam geliştiren pazarlama ekibi, tüm şirketlere örnek olacak uygulamalar geliştiriyorlar.

Bir önceki yazımız olan iOS 8.3 İndirilmeye Sunuldu başlıklı makalemizde apple, ios ve iOS 8.3 kullanıma sunuldu hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et