Vine'ın Web Sitesi Kullanıcılarına Sunuldu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Vine’ın Web Sitesi Kullanıcılarına Sunuldu

 Vine’ın Web Sitesi Kullanıcılarına Sunuldu
Okunuyor Vine’ın Web Sitesi Kullanıcılarına Sunuldu

vine-logo

Twitter tarafından geliştirilmekte olan 6 saniyelik video paylaşma ağı Vine, artık web platfromlarına geldi. Geçtiğimiz haftalarda kullanıcı adı alma imkanını aktive eden Vine (vine.co/username gibi) , şimdide Instagram’ın internet sitesinde olduğu gibi, haber kaynağını görüntüleyebilecekler. Yani artık Vine kullanıcıları, internet sitesi üzerinden takip ettikleri diğer Vine kullanıcılarının videolarını izleyebilecek ve onları beğenebilecekler.

vine-web-sitesi-haber

Bununla birlikte TV Modunuda hayata geçiren Vine, videoları tam ekran izleme imkanı sunuyor. 2014 yılı için ileride farklı yenilikleride gerçekleştirecek şirket şuan için bu yeniliği bir çok kullanıcısının hoşuna gitti. Ancak ne yazıkki yine video yükleyebilmek için kullanıcılar telefon ya da tabletlerini kullanmak zorundalar.

Bir önceki yazımız olan Symbian kalıcı şekilde kapatıldı başlıklı makalemizde manşet, nokia ve symbian hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın