Vine'nın Kullanım Oranları Düşüyormu ? - Teknofeed.COM

Vine’nın Kullanım Oranları Düşüyormu ?

 Vine’nın Kullanım Oranları Düşüyormu ?
Okunuyor Vine’nın Kullanım Oranları Düşüyormu ?

vine-vs-instagramTwitter‘ın 6 saniyelik video paylaşma servisi olan Vine, hizmete girdiği günden bu yana düşüş yaşamadan yükselmeye devam etmiş ve kullanıcı kitlesini genişletmişti. Geçtiğimiz haftalarda resim filtreleme ve paylaşma ağı İnstagram‘da bu işe girdiğinden beri Vine’nın kullanım oranları düşmeye başladı.

Yapılan analistler sonucunda İnstagram’ın video servisinin açılmasıyla Vine’nın İnstagram’a oranla kullanımı azalmış ve aynı zamanda İnstagram’da büyük bir başarı göstermiş. Bu yargıya varmamızı sağlayan Topsy sitesi İnstagram üzerinden 1,562,022 bağlantı paylaşılırken, Vine üzerinden ise 935,109 bağlantı paylaşıldığını bildirdi.

İnstagram’ın sahibi olan Facebook, Vine’ı bu yeni hizmetiyle Twitter’a karşı da bir başarı kazanmış oldu. İlerki zamanlarda bu kullanım oranlarının değişip değişmeyeceğini zaman gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Instagram'a Video Paylaşma Özelliği Geldi başlıklı makalemizde instagram video paylaşma, ınstagram ve vine hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın