Teknoloji Blogu

WEB WhatsApp İçin İpuçları

0

WhatsApp’ı bilgisayarında açık tutarak, cep telefonuna ihtiyaç duymaksızın mesajlaşmak isteyenler WEB WhatsApp uygulamasını yakından tanıyor. WEB WhatsApp için ipuçları da merak ediliyor. WhatsApp WEB’i açık tutup kolayca mesajlaşmak oldukça rahat bir WhatsApp deneyimi sunuyor. WhatsApp mesajlaşma platformunu, bilgisayarında, cep telefonu şarjda iken bile kullanmak isteyenlere özel önerileri haberimizde topladık…

blank

WhatsApp WEB, telefondaki android-ios WhatsApp’ın yanı sıra daha birçok yenilik de sunuyor. Bu yazımızda bulacağınız WEB WhatsApp için ipuçları ile WhatsApp üzerinden daha rahat ve kolayca mesajlaşabileceksiniz. Şimdi gelelim ipuçlarına…

WEB WhatsApp için İpuçları Nelerdir?

Buradaki ipuçları ile bilgisayarınızda WhatsApp deneyimi yaşayacaksınız. WEB WhatsApp kısa yolları nedir? Başlıklar halinde inceleyelim:

1- WhatsApp WEB Kısayol Tuşları

Bilgisayarınızda, WEB.WhatsApp.com adresinden giriş yaparak QR kodunu okutarak oturum açabilirsiniz. Oturum açtıktan sonra telefonunuzdaki WhatsApp ekranının daha geniş ve rahat mesajlaşmaya imkan veren tasarımıyla bilgisayarınıza aktarılması gerçekleşecektir. WhatsApp WEB’te CTRL+N ile yeni sohbet açabilir, CTRL+Shift+Ğ ile sonraki sohbete geçiş yapabilir, CTRL+E ile sohbet arşivini görüntüleyebilir, CTRL+Shift+M ile bir kişi veya grubun sohbetini sessize alabilir ve CTRL+Backspace ile herhangi bir sohbeti silebilirsiniz.

blank

2- WhatsApp WEB’te Emojileri Yazın

Bilgisayarda WhatsApp WEB deneyimini yaşayanlar, emojilerini yazıyla meydana getirebiliyorlar. WhatsApp WEB ile mesajlaşma kutucuğuna “:love, :th, :lol, :thu” gibi ifadeleri yazarak emojilerinizi yazıyla ifade edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra tabiki emoji kutusundan tek tek seçerek de WhatsApp emojilerini kullanmak mümkün.

3- Birden Çok WhatsApp Hesabını Tek Bir Bilgisayardan Yönetin

WEB WhatsApp için ipuçları arasında bu ipucumuz büyük bir önem taşıyor. Öyle ki bazen kullanıcılar, birden çok telefona ve birden çok WhatsApp hesabına sahip olabiliyor. İşte bilgisayarda WhatsApp WEB’i kullanarak birden çok WhatsApp hesabını tek bir pencereden yönetmek çok güzel olmaz mı?

[ilgiliicerik icerik_id=”16735″]

Bunun için ilk olarak normal bir Chrome penceresinden WEB WhatsApp’a bağlanıyoruz. Ardından bir de gizli pencere açıyoruz ve o gizli pencereden ikinci WhatsApp hesabımızı bağlıyoruz. İşte tek bir bilgisayarda birden fazla WhatsApp mesajlaşma ekranı karşımızda. Artık özgürce ve kolayca birden çok WhatsApp hesabıyla mesajlaşabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Oyun Bilgisayarında Olması Gereken Programlar başlıklı makalemizde Cheat Engine, DAEMON Tools Lite ve Game Booster hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et