Teknoloji Blogu

WhatsApp, iki konuda değişiklik yapacak

0

Son zamanlarda Facebook’a satılışıyla gündeme gelen WhatsApp, kullanıcılarının yakından tanıdığı iki özellikle ile ilgili değişiklik yapmaya hazırlanıyor. Kullanıcılarının rehberinde kayıtlı olmayan kişilerin profil fotoğrafını görmesini engelleyen ve son görülme zamanının gösterimi ile ilgili değişiklik yapılacak.

whatsapp-haber-makale

Özellikle son görülme zamanı ile ilgili sıkıntılar yaşayan kullanıcılar, iPhone’da ki uygulamanın dahili özelliği ile son görülme zamanını kapatabiliyorlardı. Ancak diğer platformlarda kapatılamayan bu özellik, artık tüm kullanıcılarda geçerli olacak ve son görülme zamanınızı sadece istediğiniz kişiler görebilecek.

WhatsApp yakın zamanda yayınlayacağı güncelleme ile bu iki konuya çözüm bulmuş olacak.

Bir önceki yazımız olan BlackBerry Z3 ve Q20 Duyuruldu başlıklı makalemizde blackberry, BlackBerry Q20 ve BlackBerry Z3 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et