WhatsApp Yenilikler İçin Güncellendi - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

WhatsApp Yenilikler İçin Güncellendi

 WhatsApp Yenilikler İçin Güncellendi
Okunuyor WhatsApp Yenilikler İçin Güncellendi

Çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan WhatsApp her ne kadar popüler olsa da bazı eksikleri bulunuyordu. Sık güncellemeler ve değişikliklerden yana olmayan WhatsApp bazı yenilikler için güncellendi. WhatsApp için yapılan güncellemede bazı ufak yenilikler getirildi. Büyük değişimler olmayan yeni güncelleme kullanıcılara herhangi bir zorluk yaşatmayacak.

WhatsApp güncelleme

WhatsApp yenilikler için getirdiği güncellemede artık kullanıcılar metin boyutunu arttırabilecekler. Ayrıca yapılan güncellemede daha düz ve geniş tasarımlar şekillendirildi. Bunun yanı sıra birçok kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a Android Wear için destek eklentisi getirildi. Programda bazı hatalar ve eksikler düzenlenerek giderildi.

WhatsApp üzerinde yer alan mesajların güvenliği için gerekli önlemler artırıldı. Yeni güncelleme ile uygulamanın performansı daha da geliştirildi. Aktif mesajlaşma uygulaması olarak birçok kişinin Android telefonunda vazgeçilmez hale gelen WhatsApp yeni güncellemesi ile kullanıcılara daha fazla memnuniyet sağlamayı hedefliyor. Gerçekleştirilen güncellemenin kullanıcıları ne derece memnun edeceği bilinmez. Fakat teknolojinin hızlı gelişimi ve değişimine WhatsApp’ın da adım attığı gözle görüldü. Artık birçok üründe yaşanan değişim WhatsApp güncellemesi ile mesajlaşma uygulamasında da geliştirildi.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Student Partners Başvurular Başladı başlıklı makalemizde microsoft, microsoft öğrenci programı ve microsoft student partners hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın