Teknoloji Blogu

Windows 10, 75 Milyon PC’de Yüklü Durumda

0

Microsoft‘un en son geliştirdiği güncel işletim sistemi Windows 10, piyasaya çıkmasından sadece dört hafta sonra tam 75 Milyon PC’de yüklü duruma geldi. Çıktığı ilk gün 14 Milyon indirme rakamına ulaşmış olan Windows 10, şimdi ise tam 75 Milyon bilgisayarda yüklenmiş durumda.

windows-10-baslangic-ekrani-teknofeed

Microsoft Kurumsal Başkan Yardımcısı Yusuf Mehdi’nin Twitter’dan açıkladığı istatistikler arasında yer alan bu bilgi, Windows 10 için cesaret verici bir başlangıç. 192 ülkede hizmet vermekte olan Window 10, Windows 7’de bile yükseltme imkanı sunuyor. Windows 7 ve üstü cihazlarda ücretsiz yükseltebilme imkanı sunan Microsoft, bu girişimi ile birlikte Windows 10’u XP kadar yaygınlaştırmayı planlıyor. Sosyal projelere olan katkılarından da bahseden Mehdi, Windows 10’un uygulama mağazasından ve projelerine katkılarından dolayı Kim Kardashian, Lady Gaga ve Dwayne Johnson’a teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan BlackBerry'nin BBM'i Temmuz Ayında Çok Kullanıldı başlıklı makalemizde BBM haber, BBM kullanım verileri ve blackberry hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et