Teknoloji Blogu

Windows 10’un TV Reklamları Yayınlandı

0

Windows 10‘un tamamlanmış sürümü 29 Temmuz‘da yayınlanıyor. Kutu fiyatlarının dahi belli olduğu hatta USB kurulum versiyonunun Amazon’da ön siparişine başlandığı Windows 10, hayatımıza önümüzdeki haftalardan itibaren tamamen girmiş olacak.

Şuan için “preview” versiyonunun rahat rahat indirilip ya da yükseltilip kullandığı işletim sisteminin TV reklamları da yayınlandı. Windows’un başarılı bir reklam stratejisi yürtüttüğü Windows 10, 5 video reklam serisiyle yakında ABD başta olmak üzere 5 farklı ülkede de yayına girecek.

Videolara değinecek olursak Windows, bebekli bir reklam projesi hazırlamış. 90’lı yılların çocukların özellikle Win 98 ve XP ile büyümesine rağmen, bu reklamda ki bebekler Windows 10 ile büyüyecek. İşletim sisteminin, insan hayatı üzerinde ki etkisi ve insan odaklı davranışlarını belirten reklamlarda, özellikle dans eden çocuğa asistan “Cortana”nın cevabını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan iFixit'in yeni konuğu: 6. Jenerasyon iPod Touch başlıklı makalemizde iFixit, iPod Touch ve iPod Touch 6. Jenerasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et