Windows 8'e özel tablet: UltraNote - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Windows 8’e özel tablet: UltraNote

 Windows 8’e özel tablet: UltraNote
Okunuyor Windows 8’e özel tablet: UltraNote

İşte Windows 8 için tasarlanan ve geliştirilen en ilginç bilgisayar olmaya aday UltraNote!

Türkiye’de fazla tanınmayan “Kupa” firmasının piyasaya sürmeye hazırlandığı, Windows 8 işletim sistemine özel tablet UltraNote , oldukça geliştirilmiş ve yetenekli bir ürün. 10 inç’lik ekrana sahip bu üründe, 1.920 x 1.200 ekran çözünürlüğüne sahip. Ek olarak bu tablette, 1.024 baskı seviyesine kadar algılayabilen bir dijital kalem bulunuyor. İntel (i3,i5,i7) işlemcileri ile piyasaya sürülmesi düşünülen bu üründe, 4 ve 8 GB arası bellek bulunacak.5 MegaPiksel’lik arka ve 2 MegaPiksel’lik ön kamera bulunacak olan bu tablet, tüm bu üst düzey donanıma rağmen sadece 770 ağırlığında olacak.

UltraNote modüler ve çok yönlü bir tasarım barındırdığı için, ürün sahipleri sağa ve sola panel ekleyerek belirli özellikler ve kolaylıklar ile karşılaşabilecekler. UltraNote’in piyasaya çıkacağı fiyat henüz bilinmiyor fakat, ürün ile ilgilenen kişilerin düşük bir fiyat ile karşılaşmayacakları bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan HTC'nin dev ürünü: One X5 başlıklı makalemizde htc, htc one x5 ve htc yeni ürünü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın