Teknoloji Blogu

Windows Phone için Spotify Ücretsiz Oldu

0

Online müzik dinleme servisi Spotify, artık ücretsiz olarak Windows Phone platformunda indirilebilecek. iOS ve Android platformlarında da ücretsiz indirilebilen Spotify, daha önceden Windows Phone’da ücretli olarak kullanılıyordu. Ücretsiz kullanımın karşılığında kullanıcılarına reklam gösterecek ve dinletecek olan Spotify, kısa bir süre öncede arayüzünde güncelleme yapmıştı.

spotify-microsoft-ucretsiz

Sevdiğiniz sanatçıları, radyoları ve size özel sunulmuş önerileri ile en iyi müzik servisleri arasına giren Spotify, hemen her platformda kullanılan yaygın bir servis. Windows Phone kullanıcılarının yoğun şikayetleri üzerine harekete geçen şirket, bu günden itibaren Windows Phone’da da ücretsiz kullanılabilecek. Windows Phone için Spotify’ı buradan indirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL