Windows Phone için Spotify Ücretsiz Oldu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Windows Phone için Spotify Ücretsiz Oldu

 Windows Phone için Spotify Ücretsiz Oldu
Okunuyor Windows Phone için Spotify Ücretsiz Oldu

Online müzik dinleme servisi Spotify, artık ücretsiz olarak Windows Phone platformunda indirilebilecek. iOS ve Android platformlarında da ücretsiz indirilebilen Spotify, daha önceden Windows Phone’da ücretli olarak kullanılıyordu. Ücretsiz kullanımın karşılığında kullanıcılarına reklam gösterecek ve dinletecek olan Spotify, kısa bir süre öncede arayüzünde güncelleme yapmıştı.

spotify-microsoft-ucretsiz

Sevdiğiniz sanatçıları, radyoları ve size özel sunulmuş önerileri ile en iyi müzik servisleri arasına giren Spotify, hemen her platformda kullanılan yaygın bir servis. Windows Phone kullanıcılarının yoğun şikayetleri üzerine harekete geçen şirket, bu günden itibaren Windows Phone’da da ücretsiz kullanılabilecek. Windows Phone için Spotify’ı buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Vazgeçti, Amazon Satın Aldı başlıklı makalemizde Amazon, google ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın