WWDC 2016, 13-17 Haziran Tarihlerinde Gerçekleşecek - Teknofeed.COM

WWDC 2016, 13-17 Haziran Tarihlerinde Gerçekleşecek

 WWDC 2016, 13-17 Haziran Tarihlerinde Gerçekleşecek
Okunuyor WWDC 2016, 13-17 Haziran Tarihlerinde Gerçekleşecek

Apple’ın uzun yıllardır sürdürmekte olduğu Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı (WWDC)’de bu sene iOS 10 ve yeni Mac OS X işletim sistemlerinin tanıtılması planlanıyor.

Apple ile alakalı haberleriyle tanınan MacRumors sitesinin haberine göre, Apple bu sene WWDC 16 etkinliğini Haziran 13-17 tarihleri arasında düzenleyecek. 2007’den bu yana geleneksel olarak düzenlemekte olan WWDC etkinliğinde, Apple ile alakalı uygulama geliştiricilerin katıldığı konferansın açılış konuşmasında CEO Tim Cook, şirketin yeni gelişmelerinden ve istatistiksel bilgilerinden bahsediyor. Her sene olduğu gibi yeni bir gelişmenin açıklanması beklenen etkinlikte yüksek ihtimalle iOS 10 ve yeni Mac OS X işletim sistemi üzerinde duruluyor.

apple-wwdc-16-etkinligi-ne-zaman

Şuan için iOS 9.2.1 versiyonu ve El Capitan 10.11.2 versiyonunu kullanan kullanıcılar, Haziran’a kadar küçük güncellemeler almaya devam edecek olsada asıl gelişme Haziran’da tanıtılacak yeni işletim sisteminde olacak. Ürün tanıtımını sonbahar aylarında yapan Apple, iPhone 7 bekleyenlerini bu yaz üzecek olsada yeni tanıtılacak işletim sistemleri Apple kullanıcılarını şimdiden meraklandırıyor.

Şirket her sene olduğu gibi WWDC 16 etkinliğini San Francisco şehrindeki Moscone Center’da gerçekleştirecek.

Bir önceki yazımız olan iPhone 7 Kulaklığı Nasıl Bir Şey Olacak? başlıklı makalemizde apple, beats ve EarPods hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın