Teknoloji Blogu

Xbox One ‘a Yeni ve Sıradışı Konsol !

0

Avusturyalı bir geliştirmen tarafından tasarlanan yeni konsolda bir çok yenilik görüldüğü iddia ediliyor çünkü daha henüz tanıtılmayan konsolda sadece bir kac paylaşım söylendi. 15 Haziran’da tanıtılacak konsolu merakla bekliyoruz.

Microsoft’tan gelen açıklama da ise bir süre paylaşılmaması gerektiği ve yeni bir oyunla paylaşılması gerektiği önerilse de neler olacak hep birlikte göreceğiz. Daha önce 2013 ve 2010’da yeni konsolları gördüğümüz için sabırsızlananlar arasında firma yöneticileride olduğu söyleniyor.Bu yüzden 15 Haziranda görmemiz muhtemel. İşte yeni Xbox One Konsolu.

2873851-new

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Tab S2 İle İlgili Sızıntılar Devam Ediyor başlıklı makalemizde Galaxy Tab S2 Özellikleri, manşet ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et