Xiaomi Online Mağazasını Açıyor - Teknofeed.COM

Xiaomi Online Mağazasını Açıyor

 Xiaomi Online Mağazasını Açıyor
Okunuyor Xiaomi Online Mağazasını Açıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, ABD ve Avrupa pazarlarına hitap eden online mağazasını yakında açıyor. İlk olarak aksesuar satışında bulunacak olan Xiaomi Online Mağazası, ABD‘den satışı yapılacak ve Avrupa ülkelerine sevkiyat edilecek.

Xiaomi-online-magazasi-teknofeed

Apple ve Samsung gibi akıllı telefon piyasasının büyük kısmını oluşturan markalara karşı kendi pazarını oluşturan Xiaomi, geçen yıl 61 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştirdi. Pasifik saat dilimine göre saat 19:00’da satın alıma açılacak olan online mağazada şuan için dört ürün bulunuyor. 4 ürünün 2’si harici şarj ünitesinden oluşmakla birlikte 1 adet spor bandı ve 1 adette kulaklık bulunuyor. Geçtiğimiz sene satışa sunulan “Mi Band” 30 günlük batarya kapasitesi bulunan Bluetooth 4.0 ise çalışan spor aktivitelerinizi ölçen spor bandı, 14,99 dolardan satılacak. Online mağazayı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LG G4, Bugün 4 Büyük Ülke İle Birlikte Türkiye'de Satışa Çıkıyor başlıklı makalemizde lg, LG G4 ve LG G4 ne zaman satışa çıkıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın