arama

Xiaomi Telefon Şarj Eden MousePad Üretiyor

Kablosuz şarj özellikli ve Oyuncular için tasarlanmış RGB ışıklandırmalı harika MousePad Xiaomi markası tarafından üretilmeye başlandı.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Sercan Aktay Sercan Aktay

Yükselen pazar payı ile son yıllarda isminden bir hayli söz ettiren Xiaomi markası, teknolojinin her alanında yaptığı yenilikler ve projelerle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu yazımız da yine Xiaomi marka bir yenilik olan kablosuz şarj özellikli MousePad‘e göz atacağız.

Çin menşeli teknoloji firması Xiaomi, yenilikçi bir ürününü daha duyurdu. Kablosuz şarj özelliği olan yeni MousePad‘ini tanıtan Çinli dev marka çoğu bilgisayar kullanıcısını mutlu etmiş gibi görünüyor.

Son yılların en önemli teknolojik yeniliklerinden biri olan kablosuz şarj özellikli cihazlar, biliyorsunuz ki hayatımızın her anında yanımızda olmaya devam ediyor. Her geçen gün artan teknolojik çözümlere bir yenisi daha Xiaomi markası tarafından eklendi. Kablosuz şarj özellikli mousepad sayesinde, bilgisayar kullanırken mousepad üzerine telefonlarınızı koymanız halinde şarj olmaya başlayacaktır.

RGB ışıklandırmaya sahip olacak

Xiaomi’den birde oyuncuların seveceği bir özellikte bu kablosuz şarj özellikli mousepad’e eklenmiş ve etrafında RGB led ışıklandırmaya sahip olacak. Bu Mousepad ile ışık ve renk severleri de düşünen firma, telefonlarınızı %100 dolana kadarda şarj edebilecek.  Sadece 39 dolar gibi bir fiyatla satılacak olan bu RGB mousepad oldukça kullanışlı ve şık olduğunu söyleyebiliriz.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER