Teknoloji Blogu

Yandex, Almanya’da Ar-Ge ofisi açtı

0

Rus kökenli arama motoru Yandex, Almanya‘nın başkenti Berlin‘de yeni bir Ar-Ge ofisi açtı. 130 kişilik uzman takımı barındıracak Ar-Ge ofisinde mühendisler ve arayüz geliştiricileri, çalışmalarını, kısa bir süre önce global ölçekte hizmet vermeye başlayan Yandex.Haritalar üzerinde yoğunlaştıracak. Yandex, insan kaynağı açısından da yüksek kalitede profesyonellerin bulunduğu bir şehir olan Berlin’i, yalnızca Almanya için değil tüm Avrupa’da uzman kişilerin işe alımı için bir üs olarak konumlandıracak.

yandex-sirket

Yenilikçi tavrıyla Avrupa’da ki arama motoru pazarında kendini en iyi şekilde gösteren Yandex, Almanya’da ki Ar-Ge ofisiyle servislerini daha da iyi geliştirebilecek.

Bir önceki yazımız olan Sony, bilgisayar piyasasından çekiliyor başlıklı makalemizde manşet, sony ve sony vaio hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et