Teknoloji Blogu

Yeni iPhone İle İlgili Sızıntılar Artıyor

0

apple-logo

Apple‘ın iPhone 5‘den sonra üretmesi beklenen iPhone 5C ya da iPhone 5S adıyla çıkaracağı düşünülen yeni iPhone ile ilgili haberler gün geçtikçe artıyor. Dedikodu deryası her geçen gün artarken Apple’dan ise konuyla ilgili hiç bir haber yok. Özellikle ucuz iPhone (Plastik kasalı) üzerinde haberler çıkan yeni iPhone’la ile ilgili sızıntılara bir yenisi daha eklendi. Sızdırılan bu sefer resim değil bir video. Video’da iPhone 5C’nin çizilme testi yapılıyor ve çizilmeye karşı dayanıklı olduğu iddia ediliyor.

Bunun haricinde de iPhone 5S ilgili ise sızıntılarda devam ediyor. Gelen son sızıntıya göre yeni iPhone’a farklı bir renk seçeneği geliyor. Şampanya (altın rengi) rengiyle buluşacağı düşünülen iPhone 5S, malzeme kalitesi olarak iPhone 5 ile aynı olarak gözüküyor.

iphone-gold-5s

Dedikodu ve sızıntılar ancak Eylül ayında Apple’ın düzenlemesi beklenen etkinlikte son bulacaktır.

Bir önceki yazımız olan Turkcell, 2013 Yılı 2.Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı başlıklı makalemizde turkcell, turkcell 2013 ve turkcell 2013 ikinci çeyrek gelirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et