Narcos 4. Sezon Meksika Topraklarına Adım Atıyor - Teknofeed.COM

Narcos 4. Sezon Meksika Topraklarına Adım Atıyor

 Narcos 4. Sezon Meksika Topraklarına Adım Atıyor
Okunuyor Narcos 4. Sezon Meksika Topraklarına Adım Atıyor

Başrolünde Michael Pena ve Diego Luna’nın yer alacağı Narcos serisinin devam olacak olan Narcos: Mexico dizisi içerisinde bulunduğumuz 2018 yılı itibari ile Netflix platformunda yayında olacak.

Serinin devamı olan Narcos: Mexico yine eski sezonlarda olduğu gibi Netflix üzerinden gösterime girecek. Geçtiğimiz sene 3 sezonu yayınlanan Narcos dizisi bildiğiniz üzere Kolombiya ülkesinde geçmekteydi. Narcos: Mexico sezonu ile birlikte Meksika topraklarına adım atacak olan karteller modern uyuşturucu savaşlarına start vermiş olacak diyebiliriz.

2018 yılında gösterime girecek olan Narcos: Mexico dizisinin diğer sezonlarda olduğu gibi yapımcılık rolünü Netflix platformu üstlendi. 2018 yılı içerisinde gösterime girecek olan Narcos 4. Sezonu için net bir tarih söz konusu değil, fakat ilerleyen günlerde bu tarihte netleşecektir diye düşünüyoruz. Şimdiden heyecanlanabiliriz 🙂 gerçekten bomba gibi bir sezon bizleri bekliyor.

İşte Narcos:Mexico 4. Sezon Tanıtımı

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın