Teknoloji Blogu

Narcos 4. Sezon Meksika Topraklarına Adım Atıyor

Başrolünde Michael Pena ve Diego Luna’nın yer alacağı Narcos serisinin devam olacak olan Narcos: Mexico dizisi içerisinde bulunduğumuz 2018 yılı itibari ile Netflix platformunda yayında olacak.

Serinin devamı olan Narcos: Mexico yine eski sezonlarda olduğu gibi Netflix üzerinden gösterime girecek. Geçtiğimiz sene 3 sezonu yayınlanan Narcos dizisi bildiğiniz üzere Kolombiya ülkesinde geçmekteydi. Narcos: Mexico sezonu ile birlikte Meksika topraklarına adım atacak olan karteller modern uyuşturucu savaşlarına start vermiş olacak diyebiliriz.

2018 yılında gösterime girecek olan Narcos: Mexico dizisinin diğer sezonlarda olduğu gibi yapımcılık rolünü Netflix platformu üstlendi. 2018 yılı içerisinde gösterime girecek olan Narcos 4. Sezonu için net bir tarih söz konusu değil, fakat ilerleyen günlerde bu tarihte netleşecektir diye düşünüyoruz. Şimdiden heyecanlanabiliriz 🙂 gerçekten bomba gibi bir sezon bizleri bekliyor.

İşte Narcos:Mexico 4. Sezon Tanıtımı

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku