Teknoloji Blogu

YouTube MP3 Dönüştürme ve İndirme Nasıl Yapılır?

YouTube günümüzde milyonlarca izleyiciye sahiptir. Çoğu kişi videoları cihazınıza indirerek, internetsiz de izlemek ister. Burada devreye giren YouTube MP3 dönüştürücü, kişilere bu isteğine yönelik olarak yardım eder.

Her ne kadar YouTube yoğun olarak kullanılsa da, insanlar sevdiği bir şeyi dinlemek için girmek istemez. Zira telefonda aplikasyonu bile olsa her zaman pratik değildir. Örneğin müzik dinlenecekse, ekran kapatıldığı an müzik de durur. YouTube müzik dinleme platformu olsa da, internet gerektirdiği için birçok kişi tarafından kullanışlı bulunmaz.

Nitekim özellikle dışarıda olunan zamanlarda internet paketi yoksa müzikten de mahrum kalınabilir. Peki, bu gibi durumlarda ne yapabilirsiniz?

İnternetten YouTube MP3 Dönüştürme ve İndirme

Her ne kadar cihazınıza platformdan video indirmek için aplikasyonlar olsa da, telefona az da olsa bir yer kaplar. Birçok kişi hâlihazırda bu yönde sorunlar yaşadığı için, mini boyutlu bir uygulamayı bile indirmek istemeyebilir.

Eğer bu durumu yaşıyorsanız, FLVTO üzerinden YouTube’dan programsız MP3 indirme yapabilirsiniz. Bunun için şu maddeleri takip edin;

  1. https://www.flvto.biz/en91/ linkine girin.
  2. Sayfadaki bağlantı kısmına indirmek istediğiniz YouTube videosunun linkini yapıştırın.
  3. Ekranda gördüğünüz convert butonuna tıklayın. Eğer MP3 dışındaki bir dosyaya çevirmek istiyorsanız, MP3 yazının sağındaki aşağı yönde ok sembolüne tıklayarak seçim yapın.
  4. Dönüştürme tamamlanınca, download butonuna tıklayın.

Tüm bu işlemler ardından, saniyeler içerisinde istediğiniz video indirilir. Ardından internet kullanmadan izlemeniz mümkündür.

Videoder ile MP3 Dönüştürme ve İndirme          

Eğer cihazınızda aplikasyon olmasını istiyorsanız, ilk tercihlerinizden biri Videoder adlı programdır. MP3 indirme programı seçenekleri arasında hem IOS, hem de Android işletim sistemleri için geçerlidir.

Uygulama YouTube dışında Instagram, Facebook ve Twitter gibi platformlardan indirme yapmanıza izin verir. Kullanımı oldukça kolay olup, anlık çözümler almanızı sağlar. Eğer cihazınıza yüklemek istiyorsanız, https://www.videoder.com/ linkini takip edebilirsiniz.

YouTube Downloader for Android ile MP3 Dönüştürme ve İndirme

YouTube Downloader for Android, günümüzde en çok kullanılan MP3 dönüştürme ve indirme programları arasındadır. https://youtube-downloader-for-android.tr.uptodown.com/android linkinden ulaşılmakta olup, kullanışlı bir ara yüzle kısa sürede sonuç almanızı sağlamaktadır.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku