Teknoloji Blogu

YouTube Premium APK İndir, Son Sürüm Download 2021 (Çözüldü )

0

YouTube Premium APK ile videoları nasıl reklamsız isleriz sorusunun cevabı oldukça basit: YouTube Premium indir. Bu yazımızın devamında youtube reklamsız nasıl izleriz tüm sorularınıza cevap bulacaksınız.

YouTube Videolarında Neden Reklam Çıkıyor?

Bu yazıyı yazarken bile youtube videolarında reklam görmek istemediğinizi duyar gibiyim. Ne yazık ki birçok marka ve işletmede bir o kadar fazla kişiye ulaşmak için reklama ihtiyaç duyar. Bu reklamlarda sizlere web siteleri ve video platformları aracılığı ile ulaşmaktadır. Bu platformlardan biri de Youtube Platformu.

youtube premium apk

YouTube Premium Apk Nedir?

Youtube premium APK  2021 uygulamasının modlanmış versiyonudur. Bu sayede  milyonlarca videoyu reklamsız izleyebilirsiniz. Başlangıçta yahut oynatma esnasında yayınlanan tanıtımlar ve yer paylaşımlı tanıtımlar sebebiyle video kesintiye uğramaz. Üçüncü taraf banner reklamları ve arama ağı reklamlarını dahi görmezsiniz.

Ayrıca android cihazlarınızda YouTube Premium Apk ile birçok yeni özelliğe sahip olacaksınız, işte bu özellikler:

 • Reklamsız video keyfi, (Bundan böyle bu özellik ile sevdiğiniz YouTube videolarını izlerken artık reklam görmeyeceksiniz.)
 • Arka planda oynatma, (Bu özelliği ile, milyonlarca kullanıcıyı premium YouTube’a çekiyor. Cihazınızda YouTube Premium APK’yı kullanırken bundan böyle bu özelliğin keyfini para ödemeden çıkarabilirsiniz. Tek bir tıklama ile arka planda oynamanın keyfini çıkartın.)
 • HDR ekrana sahip olmayan telefonlar için  HDR video özelliği,
 • Varsayılan çözünürlüğü seçme,
 • Ses ve parlaklık için kaydırma kontrolleri,
 • Maksimum çözünürlük aktif,
 • Videoyu tekrar etme,
 • Video hızını ayarlama,

Uygulamayı Kurmanız İçin Gerekeli Adımlar!

 1. Öncelikle telefonunuzdaki youtube uygulamasını kaldırma seçeneği varsa kaldırın.
 2. Sonrasında play store’dan otomatik güncelleştirmeleri kapatın.
 3. MicroG‘Yi İndirin ve Yükleyin (MicroG’yi kurmazsanız, YouTube açıldığında çökecektir.)
 4. YouTube Vanced‘in son sürümünü indirin ve kurun.
 5. Bundan sonra reklamsız video izlemenin keyfini çıkarın.

Bu yazı sadece tavsiye niteliğinde yazılmıştır. Youtube premium apk uygulamasından dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Yine de  olası güvenlik problemleri kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Bir önceki yazımız olan Telefondan Belge Tarama Uygulamaları, Android İos Belge Tarama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et