YouTube Ücretli Müzik Yayınına Geçiyor - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

YouTube Ücretli Müzik Yayınına Geçiyor

 YouTube Ücretli Müzik Yayınına Geçiyor
Okunuyor YouTube Ücretli Müzik Yayınına Geçiyor

YouTube üzerinden dinlediğimiz Indie parçalar yakın zaman içerisinde ücretli olarak dinlenecek. Bir çok kişinin severek dinlediği Katy Perry, Adele ve Pharrell Williams gibi sanatçıların bir çok parçası artık YouTube’da ücretli olarak dinlenecek. Finans kurumlarının duyurduğu habere YouTube tarafından doğrulama geldiği duyurulunca bu haber Mp3 indir şirketlerinde büyük etki yarattı.

youtube-muzik-servisi

Kayıt şirketleri ile masaya oturan YouTube, Spotify ve iTunes’a rakip olmaya hazırlanıyor. Aktarılan gelişmelere göre bazı kayıt şirketlerinin YouTube’un koşullarını uygun görmeyip reddetmesi üzerinde şirket tekrardan koşulları düzenleyip kayıt şirketleri ile görüşmeye hazırlanıyor.

youtube-music-services-burgazturk

YouTube’un Spotify mantığıyla çalışacak servisi ile ilgili aktarılanlara göre aylık ücret bazında üyelikler satılacak ve mobil cihazlar ile de uyumlu olacak buna ek olarak da reklamlar yer almayacak.
Şirketin bu servisi yaz sonuna kadar resmiyet kazandırıp duyurması bekleniyor. Eğer ki bu proje hayata geçerse YouTube üzerinden ücretsiz müzik dinleme şansı oldukça düşecek.

Bir önceki yazımız olan Apple Spotsetter'ı Satın Alacak başlıklı makalemizde apple, manşet ve Spotsetter hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın