Teknoloji Blogu

YouTube Vanced Nedir? Ne işe Yarar?

YouTube dünyada en çok tercih edilen video izleme siteleri içindedir. Ancak birçok kişi, video içerisindeki reklamlara son zamanlarda bir çözüm aramaktadır. YouTube Vanced bu konuda en çok tercih edilen aplikasyonların başındadır.

Dolayısıyla uygulamayı yeni duyan birçok kişi ne olduğunu, ne işe yaradığını sıkça araştırmaktadır. Eğer YouTube’un premium versiyonuna geçmeden reklamlara çözüm arıyorsanız, Vanced tercihleriniz arasında bulunmaktadır.

Modlanmış bir aplikasyon olup, YouTube tarafından desteklenmemektedir. Dolayısıyla kullanırken dikkat etmeniz gerekir. Özellikleri genel hatlarıyla şöyledir;

 1. Reklamları engelleme
 2. Videoları arka planda oynatma
 3. HDR ve VO9 video oynatmaya zorlama
 4. Dokunmak suretiyle yakınlaştırma
 5. Yansıtmayı açıp, kapatma
 6. Videoyu yeniden oynatma
 7. Pencere stili değiştirme
 8. Parlaklık ve ses düzeylerini kolayca ayarlama
 9. Oynatma hızını ve çözünürlüğü ayarlama

Böylece platformda birçok özelliği kullanmaya başlamanız sağlanır.

YouTube Vanced Nasıl İndirilir?

Vanced indirmek için birçok kişi öncelikle market uygulamalarına göz atar. Ancak burada olmadığı kısa süre içerisine fark edilir. Eğer kullanmak istiyorsanız, Google üzerinden APK dosyası halinde indirmeniz gerekir. Bunun için kendi web sitesi de kullanılabilir.

 1. Kurulumu oldukça kolay olup, tek yapmanız gereken aşağıdaki işlemleri takip etmedir;
 2. Akıllı telefonunuzun ayarlar kısmına girin.
 3. Güvenlik sekmesine gelerek, bilinmeyen uygulamalara izin verin.
 4. Dosyanın indirildiği yere gelerek, APK dosyasına bir kez dokunun.
 5. Çalıştır diyerek, kurulumu başlatın.

Ardından tek yapmanız gereken, YouTube Vanced kurulumunu beklemedir. Bu oldukça kısa sürmekte olup, ardından kullanmaya hazırdır. Her hangi bir videoyu artık rahatlıkla izleyebilir, tüm özellikleri keşfedebilirsiniz.

YouTube Vanced Boyutu Ne Kadar?

Akıllı telefonlarda yer en büyük problemler arasındadır. Bu nedenle kullanıcılar, sürekli bir çözüm bulmaya çalışır. Genellikle bir veya birden fazlası kaldırılarak, yenileri kurulur. Ne var ki YouTube Vanced 15.05.54 APK indir 4,3 MB gibi minimal bir boyuta sahiptir.

Bu nedenle herhangi bir zorluk çekmeden yüklemenize imkân tanır. Dosyayı indirirken, sorunsuz çalışabilmesi için güncel versiyonu indirmeniz önerilir. Zira aksi durum problemlere neden olabilir. Güncel sürüm hem hızlı, hem de problemsiz bir kurulum sağlar.

Youtube Vanced Apk indirmek için ilgili bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku