Ana Sayfa Duyurular www.teknofeed.com 1 Yaşında

www.teknofeed.com 1 Yaşında

4

 

14.10.2011’de açılan www.teknofeed.com bugün 1 yaşına girdi

İlk olarak bir klasörde Blog Projesi olarak şekillendikten sonra alan adı ve hosting işi halledilip temelleri atılan BurgazTürk bugün 1 yaşına girdi, Kuruluş amacı tamamiyle düzgün ve yasal içerik barındıran, ziyaretçilerine kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen bir blog olmaktır.BurgazTürk alan adı (domain)’nı seçerken diğer bloglardan farklı, özgün olması açısından kumBURGAZ, lüleBURGAZ isimlerinden esinlenerek BurgazTürk ismi ortaya çıkmıştır.Sitemiz kurulduktan 2 ay sonra ayın siteleri köşesi için başvurduğumuz Teknoloji Dergilerinde (Chip – PCnet) yer alarak kendini kanıtlamıştır.BurgazTürk Sponsorluk yardımıyla açıldıktan 1 ay sonra Netinternet sunucularına geçmiş ve 9 Ay buradan hizmet almıştır, Ağustos 2012’de ise Türkiye’nin önde gelen Hosting firması Vargonen‘e geçiş yapmış ve ziyaretçi kitlesine artık daha emin ve kaliteli yaklaşmaya başlamıştır.Kurulduğumuz günden bu yana farklı temalar kullanırken Ahmet ORHAN‘ın hediye ettiği aPress v2 temasıyla beğenileri toplamıştır.Şimdi 2013 ve ilerisi için büyük düşünceler ile yaklaşırken 1. yılımızı siz değerli ziyaretçi ve takipçilerimiz ile kutlar, Herkese teşekkür ederiz.

www.teknofeed.com’un bundan sonraki planları ney ?

1.Yılımızı dolu dolu bitirirken ilerisi için yenilik yapmanın zamanı geldi, İlk olarak Tek Yazardan oluşan BurgazTürk artık bünyesine farklı yazarlarıda katarak hizmet vermeye başlayacak ve 2013’e girmeden veya girdikten kısa süre sonra Tema değişikliği yapılacaktır.

Firmasına sonsuz teşekkürler.

 

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(4)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen