Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Galaxy S5, 24 Şubat’ta gelebilir
Galaxy S5, 24 Şubat’ta gelebilir

Galaxy S5, 24 Şubat’ta gelebilir

0

Samsung‘un geçtiğimiz yıl ABD‘nin New York şehrinde düzenlediği Unpacked etkinliğinde tanıttığı Galaxy S4‘ün üst sürümü 24 Şubatta tanıtılabilir.

Şirketin 24 Şubatta Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi kapsamında Unpacked 2014 Bölüm 1 etkinliği için davetiyelerin dağıtımına başladı. Galaxy S5’in tanıtılacağı düşünülen etkinliğin davetiyelerine göz atıldığında “5” rakamı dikkat çekiyor…

samsung-unpacked-2014-haber
Galaxy S4’ün S3’e oranla aynı görünüme sahip olmasından dolayı, yeni ürünün daha farklı bir tasarıma sahip olacağı konuluşuluyor. Farklılığı daha iyi vurgulayacakları bir ürün olacak olan S5, beraberinde yeni bir Galaxy Gear’da getirebilir. Tanıtımının ardından Mart-Nisan ayları gibi piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy S5’in, en büyük yeniliği ekran ve kapak ile ilgili olacağı düşünülüyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen