Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Instagram Güncellendi, Konumsal Arama Gibi Özellikler Eklendi
Instagram Güncellendi, Konumsal Arama Gibi Özellikler Eklendi

Instagram Güncellendi, Konumsal Arama Gibi Özellikler Eklendi

1

Facebook bünyesinde geliştirilmekte olan Instagram güncellendi. 7.0.1 sürümüyle karşımıza çıkan Instagram bir kaç ufak değişiklik yaptı. İçerisinde konumsal arama ve kişileri keşfet özelliklerini ekleyen Instagram, daha önceden sadece etiketlenen (resmi paylaşan kişinin eklediği) konum artık direkt olarak arama kısmından da bulunabilecek.

instagram-guncellendi-konumsal-arama

Örneğin İstanbul konumunda çekilmiş fotoğraflara göz atmak istediğinizde arama kısmına girip, ara dediğiniz zaman “Yerler” başlığında istediğiniz yeri (konumu) bulmanız mümkün. Instagram’ın daha önceden arama kısmında çıkan size takip ettiğiniz kişilere dayanılarak çıkan fotoğrafların yanında artık “kişiler keşfet” başlığıda yer alıyor. Takip ettiğiniz kişilere en yakın kişileri “kişiler keşfet” başlığı altında bulabilirsiniz. Instagram’ınızı hemen 7.0.1 versiyonuna yükseltebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(1)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen