Ana Sayfa Teknoloji Haberleri iPad Air 2 ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı
iPad Air 2 ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı

iPad Air 2 ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı

0

Apple‘ın 9 Eylül’de gerçekleşecek etkinliği öncesinde, cihaz sızıntılarında artış başladı. iPhone 6’nın tanıtılacağı kesinleşen etkinlik öncesinde, iPad Air 2‘ye ait olduğu düşünülen yeni fotoğraflar ortaya çıktı.

yeni-ipad-air-2-teknofeed

Güçlendirilmiş iPad Air 2 kasasına ait olduğu düşünülen yeni fotoğraflar, gövdenin iç ve dış kısımlardan oluşuyor. iPad Air 2’nin ön kamerası hakkında da tahminlerde bulunan uzmanlar, Facetime için HD kamera yer alacağı ve iPhone 5S’te gördüğümüz parmak izi okuyucusu olacağı düşünülüyor. iPad konusunda da yenilikler yapacak olan şirket, daha büyük ekranlı iPad üzerinde çalıştığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

yeni-ipad-air-2-teknofeed-1

Steve Jobs’ın ölümünün ardından şirket içerisinde radikal değişiklikler yapan Tim Cook, bir zamanlar takip edilen Apple’ı, Takip eden hale getirmesinin ardından eski Apple kullanıcıları bu duruma korkuyla yaklaşmaya başladılar.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen