Ana Sayfa Teknoloji Haberleri iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Lansman Öncesinde Kesinleşti
iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Lansman Öncesinde Kesinleşti

iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Lansman Öncesinde Kesinleşti

0

Apple’ın yarın düzenleyeceği etkinlikte tanıtılması beklenen yeni iPad Air 2 ve iPad Mini 2 modelleri, lansman öncesinde sızdırıldı. Apple yakın haberleriyle tanınan 9to5mac sitesinin yayınladığı habere göre, iPad Air 2 ve iPad Mini 2’de Touch ID sensörü yer alacak.

apple-ipadair2-ipadmini2

Görsel ile desteklenen haberde, iki iPad modellerinin özellikleri yer alıyor. Apple’ın iTunes Store’da iOS 8.1’in kullanım klavuzunda yer aldığını belirttiği görsel ile lansman öncesinde iPad Air 2 ve iPad Mini 2 kesinleşmiş oldu. Yeni iPad modellerinde, standart renklerin haricinde altın renginde yer alacağı düşünülüyor. Yarın Türkiye saat ile akşam 8’de başlayacak olan etkinlikte, yeni iPad’ler ve Apple TV’nin tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte yeni Mac Mini’nin de tanıtılacağı ihtimaller arasında.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen