Ana Sayfa Telefon Apple-iOS iPhone 6S ile ilgili sızıntılar devam ediyor
iPhone 6S ile ilgili sızıntılar devam ediyor

iPhone 6S ile ilgili sızıntılar devam ediyor

0

Apple’ın 9 Eylül konferansı resmi olarak kesinleşti. Yeni bir iPhone ve yeni bir Apple TV’nin tanıtılacağı düşünülen etkinlikle ilgili son sızıntılar iPhone 6S‘i resmi olmasada kesinleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde de sizlerle paylaştığımız haberlerde, iPhone 6S’in ambalajı ortaya çıkmıştı. iOS 9’a ait bir arka planla yeni bir iPhone 6’nın geleceği hemen hemen kesinleşmişti. Şimdi ise ortaya çıkan bir görsel, iPhone 6S’in kutusunun arkasında yazılanları gösteriyor.

iphone-6s-kutu-arkasi-gorsel-16gb

Sızdırılan görseli incelediğimizde kutunun içerisinde EarPods kulaklığı, Lightning kablosu ve birlikte 4G LTE (FDD & TD) bağlantı seçenekleri görülüyor. WiFi-Bluetooth, NFC ve GPS gibi dahili özelliklerininde geleceği gözüküyor.
Şimdilik iPhone 6S’le gelmesi muhtemel özelliklere değinirsek, ön kamerasında panaromik çekimle birlikte HD kalitesinde slow-motion özelliğininde dahil edilmesi planlanıyor. Güçlendirilmiş dokunmatik ekranın yanında, güçlendirilmiş kasa ve geliştirilmiş yeni nesil Qualcomm’s Cat 6. LTE chipset barındıracağı düşünülüyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen