Ana Sayfa Teknoloji Haberleri LG, 23 Ayarlık Altın Akıllı Saatini Tanıtabiir
LG, 23 Ayarlık Altın Akıllı Saatini Tanıtabiir

LG, 23 Ayarlık Altın Akıllı Saatini Tanıtabiir

0

Büyük teknoloji şirketlerinden LG, IFA 2015 fuarında bir sürprizle karşımıza çıkabilir. 2 Eylül’de Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek olan IFA 2015 fuarında firmalar tüm gücünü sergilemeye hazırlanıyor. Huawei’de dahil bir çok büyük şirket akıllı saat sektöründe kendi pazar payını arttırmayı planlıyor.

LG Watch Urbane Gold

IFA 2015 öncesi gelen sızıntı haberler arasında, LG’nin 23 ayar altın saati konuşuluyor. LG Watch Urbane Edition adıyla geleceği düşünülen akıllı saat, zengin kullanıcılara hitap edecek. İnsanların giyilebilir teknoloji üzerindeki merakını oldukça başarılı pazarlayan şirketler, her sınıfa hitap edecek akıllı saatler üreterek pazar paylarını arttırmak ve orta segmentin üstüne çıkmayı planlıyor. Apple’ın Edition modelinde olduğu gibi lüks sınıfa hitap etmesi planlanan saatle ilgili henüz hiç bir kesin bilgi yok. LG’ye yakın kaynaklar, IFA 2015’de şirketin böyle sürpriz yapacağı konusunda hem fikirler. 23 Ayarlık altın LG Watch’ın fiyatı açıklandıktan sonra en pahalı akıllı saatlerden birisi olabilir.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen