Ana Sayfa Teknoloji Haberleri LG’nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014’de Tanıtılacak
LG’nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014’de Tanıtılacak

LG’nin Yeni Akıllı Saati IFA 2014’de Tanıtılacak

0

LG’nin yeni akıllı saati ile ilgili teaser yayınlandı. LG G Watch’dan sonra ki ikinci akıllı saati olacak cihaz, Moto 360’ı andırıyor. İlk akıllı saatinde ki kare ekranını, yuvarlak ekran alırken tasarım konusunda fazla bir adım atılmamış.

Teaser’dan anlaşılana göre Casio’nun saatlerini andıran akıllı saat, aynı zamanda IFA 2014 fuarından itibaren satışına başlanacak Moto 360’a çok benzeyecek. Sony, Samsung ve LG’nin ilk akıllı saatleri kare bir tasarıma sahip iken Moto 360 sade ve yuvarlak tasarıma sahipti. 2. akıllı saatinde tasarım değişikliğine giden LG’de, IFA fuarından sonra patent sorunları yaşanabileceği düşünülüyor. Yeni akıllı saatin teknik detayları henüz belli olmamasına rağmen, bir çok kullanıcı tasarımın yetersiz olduğunu ve Moto 360’a çok benzediği görüşünde.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen