arama

4 Nitelik, 1 İnceleme: Peak Box Game Arcade Machine

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hakan Orbay

“Tek bir uygulamada onlarca oyun oynayabilirken, neden onlarca farklı oyun indirmek zorunda olasınız ki?” sloganıyla yola çıkan, tek bir uygulama olmasına rağmen içinde onlarca mini oyun barındıran bir “oyun kutusu” ile karşı karşıyayız!

peak-games-peak-box-game-arcade-machine-1

Peak Box Game Arcade Machine, Peak Games tarafından geliştirilen bir oyun kutusu! İçeriğinde onlarca mini oyun barındıran ve herhangi birini bir kere oynadıktan sonra oynamanız için internet bağlantısı istemeyen oyun oldukça pratik bir halde karşımıza geliyor. Bize de tüm oyunları tek tek denemek kalıyor tabii ki.

PRATİK ARAYÜZ
Uygulamaya girer girmez, oyunların listelenmiş haliyle karşı karşıya kalıyoruz. Her bir oyuna girmek içinse üstüne dokunup oyna dememiz yetiyor. Listelenmiş haldeki ve girmesi böylesine kolay oyunların bulunduğu bu arayüz benden tam puan almayı başarıyor.

ONLARCA FARKLI OYUN SEÇENEĞİ
Bahsi geçen tek bir uygulama olmasına rağmen, içeriğinde barındırdığı 25’e yakın oyunla kendini bize tam bir oyun kutusu olarak benimsetmeyi başarıyor. Türleri birbirinden bağımsız her oyundan farklı bir tat alıyoruz ve kafa dağıtmamıza birebir yardımcı oluyor. Uygulama ile ilgili verebileceğim önemli bir detay da, her ay yeni bir oyun ekleniyor olması. Yani anlayacağınız, geliştiriciler oyunu güncellemekten çekinmiyor.

peak-games-peak-box-game-arcade-machine-2

TAMAMEN ÜCRETSİZ
İçeriğinde onlarca oyunu barındırmasına rağmen oyun hiçbir uygulama içi satın alım içermiyor. Yani anlayacağınız geliştirici bizleri hiçbir içeriğinden mahrum bırakmayıp oyundan tam verim almamız için elinden geleni yapmış durumda. Türleri birbirinden tamamen farklı onlarca flash oyun tadındaki oyunu denemek için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor.

SINIRLI KALİTE
Bunca oyunu içeriğinde barındıran uygulamanın elbette belirli eksileriyle karşılaşmamız kaçınılmaz bir durum. Bulmacadan macera türüne kadar içerikle karşılaşacağımız uygulamada Peak Games, ne yazık ki oyunların kalitesini maksimum dereceye çıkaramamış. Her birine net bir şekilde flash oyun diyebileceğim oyunların kalitelerini -bazı istisnalar haricinde- üstlerine taktığım sıfatlardan eminim ki net olarak anlayacaksınız.

peak-games-peak-box-game-arcade-machine-3

Peak Box Game Arcade Machine, AppStore ve Google PlayStore‘da tamamen ücretsiz. İçeriğinde bunca oyunu barındıran ve her bir oyunu denerken bizi adeta içine hapseden bu uygulamaya en azından göz atın. Eminim ki pişman olmayacaksınız.

appstore-indir

 

android-indir

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER