Teknoloji Blogu

Müzik Dosyalarınızı YouTube Music’e Nasıl Yükleyebilirsiniz?

0

Google, Google Play Müzik hizmetini yeni YouTube Müzik ile değiştiriyor. Hizmet müzik akışına odaklanırken, Play Müzik’te olduğu gibi platforma kendi müzik dosyalarınızı yükleme seçeneği sunar. Değişim sürecinin bir parçası olarak Google, Play Müzik hizmetini kullanımdan kaldıracak ve bundan sonra yalnızca Türkçe müzik indir kullanılabilecektir. Bu yazıda, kendi müzik dosyalarınızı bilgisayardan YouTube Music’e nasıl yükleyebileceğinize dair adım adım bir işlem göstereceğiz. İşte Youtube music şarkı yükleme işlemini adım adım anlatacağız.

youtube music şarkı yükleme

YouTube Müzik’e Nasıl Dosya Yüklenir?

1. Adım: Müzik dosyalarınızı YouTube Music’e yüklemek için, bir bilgisayardaki web tarayıcısı üzerinden hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Şu anda bu özellik mobil uygulamada mevcut değildir. Tercih ettiğiniz web tarayıcısında music.youtube.com’a gidin ve hesabınızda oturum açın.

2. Adım: Giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşedeki profil fotoğrafınıza tıklayın ve açılır menüden “Müzik Yükle” seçeneğini seçin.

3. Adım: Müzik yükle seçeneğine tıkladığınızda cihazınızda bir dosya tarayıcı penceresi açılır. Müzik dosyalarınızı sakladığınız klasöre gidin ve yüklemek istediğiniz tüm dosyaları seçin. YouTube Müzik’e yüklenecek dosyaları seçtikten sonra, içeriği yüklemek için “Aç” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

4. Adım: Şimdi platformun Kullanım Politikasını incelemeniz istenecek. Yasal belgeyi kabul etmek için “Kabul Et” e tıklayın.

5. Adım: Şimdi, dosya yükleme işlemi başlayacak ve ilerlemeyi ekranın sol alt köşesindeki küçük bir pencereden kontrol edebileceksiniz. Bu adımlar sayesinde youtube music şarkı yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Tik Olmadan Gizlice WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur? başlıklı makalemizde whatsapp mavi tık kapama, WhatsApp Mesajları ve whatsapp mesajları mavi tik olmadan okuma hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et