Teknoloji Blogu

App Store’da En Çok Uygulama İndiren Ülke Çin Oldu

0

Yeni açıklanan verilere göre App Store’da en çok uygulama indiren ülkenin Çin olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz senelerde en çok uygulama indiren ülke olarak ABD ön sıralarda gözükürken, Çin bir sıra öne çıkarak App Store’da en çok uygulama indiren ülke konuma yükseldi.

apple-yeni-haber

App Annie’nin açıkladığı raporda, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın lansmanının bu rakamları oldukça etkilediğini belirtiyor. Liste tam sırasıyla şöyle:

App Store’da en çok uygulama indiren ülkeler:

  1. Çin
  2. Amerika
  3. Japonya
  4. Birleşik Krallık (İngiltere)
  5. Rusya

Bu istatistiğe bağlı kalarak, en çok indirilenlerin mobil oyunlar olduğu ve Çin’de hala Android’in büyük bir pazar payı olduğu belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan iFixit, 2015 MacBook'u Parçalarına Ayırdı başlıklı makalemizde iFixit, Macbook ve MacBook'un Tamir Notu hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et