Avira Antivirüs Programı - Ücretsiz - Teknofeed.COM

Pendik Escort

arama

Avira Antivirüs Programı – Ücretsiz

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin admin

Avira Free Antivirus 12.0.0.855

Avira Free Antivirus (Ücretsiz Antivirüs Programı) virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara karşı sağladığı koruma ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır.

Kişiselleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken yazılım, hem çevrim içi hem de çevrim dışı uygulamalar sırasında bilgisayarınızın güvenliği için en doğru seçimlerden biri. Bu ücretsiz program ile bilgisayarınızı korumak için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmayacak. Hiçbir ücret ödemeden Avira teknolojisine bilgisayarınızda sahip olabilirsiniz.

Arayüzde basit değişikler içeren yeni 2012 sürümünde kurulum aşaması geliştirilerek basitleştirildi. Kurulum aşaması 2 tıklama ile tamamlanabiliyor. Hızlı ve kapsamlı tarama seçenekleri sunan Avira Free Antivirus’ün tarama süresini kısaltmak için kişiselleştirmeözelliklerinden yararlanabilirsiniz. Dünyadaki milyonlarca kullanıcının tercihi olan Avira ücretli antivirüs yazılımlarıyla rekabet ettiği ücretsiz sürümüyle sizin bilgisayarınızı da güvende tutabilir.

www.teknofeed.com – BurgazKR4L ‘ın Yorumu : Ben Programı 3-4 aya yakındır kullanıyorum, Gayet memnunun, güzel çalışıyor Sizede tavsiye ederim.

Avira Free Antivirus Programından Bir Görüntü 

 

 • MakiLee
  9 sene önce

  Teşekkürler Kanka çok iyi bir paylaşım

  30
  yorum beğen
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ