Avira Antivirüs Programı - Ücretsiz - Teknofeed.COM

Avira Antivirüs Programı – Ücretsiz

 Avira Antivirüs Programı – Ücretsiz
Okunuyor Avira Antivirüs Programı – Ücretsiz

Avira Free Antivirus12.0.0.855

Avira Free Antivirus (Ücretsiz Antivirüs Programı) virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara karşı sağladığı koruma ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır.

Kişiselleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken yazılım, hem çevrim içi hem de çevrim dışı uygulamalar sırasında bilgisayarınızın güvenliği için en doğru seçimlerden biri. Bu ücretsiz program ile bilgisayarınızı korumak için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmayacak. Hiçbir ücret ödemeden Avira teknolojisine bilgisayarınızda sahip olabilirsiniz.

Arayüzde basit değişikler içeren yeni 2012 sürümünde kurulum aşaması geliştirilerek basitleştirildi. Kurulum aşaması 2 tıklama ile tamamlanabiliyor. Hızlı ve kapsamlı tarama seçenekleri sunan Avira Free Antivirus’ün tarama süresini kısaltmak için kişiselleştirmeözelliklerinden yararlanabilirsiniz. Dünyadaki milyonlarca kullanıcının tercihi olan Avira ücretli antivirüs yazılımlarıyla rekabet ettiği ücretsiz sürümüyle sizin bilgisayarınızı da güvende tutabilir.

www.teknofeed.com – BurgazKR4L ‘ın Yorumu : Ben Programı 3-4 aya yakındır kullanıyorum, Gayet memnunun, güzel çalışıyor Sizede tavsiye ederim.

Avira Free Antivirus Programından Bir Görüntü

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın