Destiny'nin Ön Siparişlerinden PS4 Üstün Çıktı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Destiny’nin Ön Siparişlerinden PS4 Üstün Çıktı

 Destiny’nin Ön Siparişlerinden PS4 Üstün Çıktı
Okunuyor Destiny’nin Ön Siparişlerinden PS4 Üstün Çıktı

Yapımcı firma Bungie‘nin yeni nesil MMO/FPS konsol oyunu oyuncular tarafından yıllardır bekleniyordu. Beklenen zaman geldi ve oyun dünyası Destiny‘nin çıkış günü için geri sayıma geçti.

destiny

Oyun hakkında merak edilenlerden ziyade akıllarda olan soru şuydu: ‘Destiny’nin ön siparişleri ne durumda?’
Özellikle bu konuda fazlasıyla ilgi gören oyunun ön siparişlerinde, PlayStation 4’ün Xbox One’a göre adeta yıkıcı bir üstünlüğü bulunuyor. Yapımcı Bungie’nin asıl olarak Xbox firması olduğu, ve efsanevi Halo oyunlarının altında da imzası olduğu düşünülürse bu farkın böylesine açılmış olması oyunculara fazlasıyla şaşırtıcı geliyor. Tabii ki bu durumun en büyük etkeni kuşkusuz Activision‘un geçtiğimiz zamanlarda Sony ile yaptığı anlaşma.
Daha fazla merak ettirmeden rakamlara gelmekte fayda var. PS4 %63’lük önsipariş yüzdesine sahipken, Xbox One ise %24’lük ön sipariş almış. Xbox One’ın bu ezici üstünlüğe karşı gelecekte nasıl bir politika izleyeceği merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın