Teknoloji Blogu

Destiny’nin Ön Siparişlerinden PS4 Üstün Çıktı

0

Yapımcı firma Bungie‘nin yeni nesil MMO/FPS konsol oyunu oyuncular tarafından yıllardır bekleniyordu. Beklenen zaman geldi ve oyun dünyası Destiny‘nin çıkış günü için geri sayıma geçti.

destiny

Oyun hakkında merak edilenlerden ziyade akıllarda olan soru şuydu: ‘Destiny’nin ön siparişleri ne durumda?’
Özellikle bu konuda fazlasıyla ilgi gören oyunun ön siparişlerinde, PlayStation 4’ün Xbox One’a göre adeta yıkıcı bir üstünlüğü bulunuyor. Yapımcı Bungie’nin asıl olarak Xbox firması olduğu, ve efsanevi Halo oyunlarının altında da imzası olduğu düşünülürse bu farkın böylesine açılmış olması oyunculara fazlasıyla şaşırtıcı geliyor. Tabii ki bu durumun en büyük etkeni kuşkusuz Activision‘un geçtiğimiz zamanlarda Sony ile yaptığı anlaşma.
Daha fazla merak ettirmeden rakamlara gelmekte fayda var. PS4 %63’lük önsipariş yüzdesine sahipken, Xbox One ise %24’lük ön sipariş almış. Xbox One’ın bu ezici üstünlüğe karşı gelecekte nasıl bir politika izleyeceği merak konusu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL