Flappy Bird Alternatifi: Splashy Fish - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Flappy Bird Alternatifi: Splashy Fish

 Flappy Bird Alternatifi: Splashy Fish
Okunuyor Flappy Bird Alternatifi: Splashy Fish

Bir iki ay öncesinde dünya çapında en çok oynanan oyunlardan birisi olan Flappy Bird, mobil platformların en çok indirilen oyunlardan birisi olacaktı. Geçtiğimiz haftalarda geliştirici tarafından ani bir kararla iOS ve Google Play mağazalarından kaldırılan Flappy Bird, artık hiç bir şekilde iOS ve Google Play platformlarında yer almıyor.

splashy-fish-burgazturk

Geliştiricisinin Twitter üzerinden yaptığı açıklamadan 48 saat sonra uygulama mağazalarına veda eden oyun, en çok indirilen oyunlardan birisi olmasına rağmen kaldırılması kullanıcılarını fazlasıyla şaşırtmıştı. Şimdi ise Google ve Apple, Flappy Bird ile ilgili hiç bir oyunu bünyesine barındırmıyor ve sahtelerine karşı kullanıcılarını uyarıyor.

Flappy Bird’i tekrardan oynamak ve alternatifler arayan kullanıcılar için Splashy Fish adıyla tasarlanan oyun, Flappy Bird’in arayüzünün yenilenmiş hali diyebiliriz. Şuan App Store’da en çok indirilen uygulama listesine giren Splashy Fish, eskisini aratmayacak şekilde tasarlanmış.

splashy-fish-ekran

Android ve iOS için ücretsiz olarak tasarlanan oyun sadece 8.7 MB boyutunda ve eskisi gibi sinir bozucu. Hemen denemek için aşağıda ki buton aracılığıyla cihazınıza indirebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın